Kids motion Rowerek trójkołowy 6w1 różowy trike fix zm-99 (5901779365671) - OKAZJE

chwilowy brak towaru

  • Producent: Kids Motion
  • Kategoria: Rowerki trójkołowe
  • najlepsza sprawdzona budowa
  • dokumenty bezpieczeństwa
  • Rośnie razem z dzieckiem
  • Pełna regulacja pojazdu
  • duże pompowane kołaROWEREK TRÓJKOŁOWY TRIKE FIX ZM-99


stanowczo poręczny, wielofunkcyjny rowerek trójkołowy Trike Fix ZM-99. Pojazd posiada modułową budowę, pozwalającą na stopniowe demontowanie poszczególnych elementów, dopasowując rowerek do potrzeb (wieku) dziecka. W początkowej fazie rowerek może być używany dodatkowo jako wózek spacerowy. Rowerek Trike Fix ZM-99 przystępny jest w 3 wersjach kolorystycznych. Komfort gwarantują takie rozwiązania jak: wygodne, obrotowe siedzisko, składany baldachim, pompowane koła, czy wygodna rączka dla rodzica z możliwością kierowania pojazdem. Jak z reguły w produktach Trike Fix w parze z komfortem stosowania, ważne jest bezpieczeństwo, dlatego wykorzystano takie rozwiązania jak: jednostajna i trwała stalowa rama, poręcz zabezpieczająca dziecko przed upadkiem, czy przeciwpoślizgowe rączki i specjalny podnóżek. Wielofunkcyjny rowerek trójkołowy Trike Fix ZM-99 bez wątpienia będzie towarzyszył naszym dzieciom poprzez mnóstwo lat dzieciństwa.przystępnY W CZTERECH WERSJACH KOLORYSTYCZNYCH


Łączy ze sobą parametry spacerówki i rowerka trójkołowego!

Dziecko prędko wyrasta ze zwykłego wózka, jednak Trike Fix rośnie wraz z dzieckiem.


Trike Fix posłuży dziecku przez długie lata, przez co na dłuższą metę pozwala zaoszczędzić pieniądze i miejsce w domu.


Rowerek może służyć za spacerówkę z siodełkiem obróconym ku rodzicowi......albo przodem do kierunku jazdy. Daszek możemy z łatwością złożyć albo rozłożyć.
Podnóżek niemowlęcy można zdemontować gdy dziecko podrośnie i zacznie dosięgać do drugiego podnóżka.


Gdy zacznie dosięgać do pedałów, drugi podnóżek też możemy w przystępny sposób złożyć, żeby nie wadził w trakcie jazdy.
Rowerek ma kilka schowków na drobiazgi dziecka i rodzica.
Rowerek zmienia się na potrzeby dziecka.

równocześnie poręcz, pokrowiec siodełka z pasami, jak i prowadnik dla rodzica, możemy zdemontować, dopasowując rowerek do potrzeb rosnącego dziecka.


-Siodełko z miękkim siedziskiem i pasem zabezpieczającym, można obracać tak, by było zwrócone w stronę rodzica lub w kierunku jazdy,

-Rowerek posiada dwie pary podnóżków. Gdy dziecko już dosięga do pedałów, podnóżki niemowlęce można zdjąć, aby nie przeszkadzały podczas jazdy,
-Daszek można nie tylko złożyć, lecz i zupełnie go zdemontować,
-Rodzic może kierować rowerkiem przy pomocy prowadnika z mechanizmem skrętu. Większe dzieci natomiast mogą same pedałować i sterować za pomocą kierownicy.
OPONY BEZCIŚNIENIOWE!Opony, które pozostały użyte w rowerku, pozostały wytworzone wedle technice bezciśnieniowej. Oznacza to, iż opona jest praktycznie nie do zużycia!


Będą nam one służyły przez sporo lat, a przy tym nie potrzebują żadnych dodatkowych działań (pompowania, czy serwisowania). W przypadku wbicia gwoździa, czy zrobienia pokaźniejszej dziury, opona nadal perfekcyjnie spełnia swoją rolą.Korzystając z rowerka TRIKE FIX odczuwamy taki sam komfort, jak przy korzystaniu z rowerków z kołami pompowanymi, jednak nie musimy się martwić o przebicie, czy o dobre ciśnienie opon.


Jazda po gwoździach, szkle, czy kamienistym podłożu, nie spowoduje zużycia opon.


dzięki temu nie ograniczamy się do wypraw jedynie asfaltowymi drogami.Podsumowując Ta nowoczesna, bezciśnieniowa opona, posiadająca cechy opony konwencjonalnej, nie wymaga pompowania, co likwiduje ryzyko „złapania gumy”. Wśród innych zalet tego ogumienia można wymienić m.in. Brak konieczności utrzymywania dobrego ciśnienia, łatwy montaż, niepodatność na uszkodzenia, obszerniejszą skuteczność oraz dłuższy czas wykorzystywania.Jest to taka sama technika, jaką stosuje się w wystawionych na szerokie obciążenia pojazdach i ciągnikach.

parametry produktu:
-12" koła

-Rowerek do samodzielnego konstrukcji (instrukcja montażu w pudełku)

-Waga rowerka: ~13kg

-rozmiary opakowania: 73x40x32cm

-wymiary rowerka (mierzone bez daszku, koszyka i prowadnika): wys. 80cm, szer. 52cm, dł. 80cm

Popularne produkty w kategorii: Rowerki trójkołowe